Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtostantsiya → PMS
PMS → Avtostantsiya
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtostantsiya → PMS
PMS → Avtostantsiya
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 2
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Pionerskaya - ulitsa 1 Maya - ulitsa Karla Marksa - ulitsa Kastrynitskaya
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 7.85 km
Duraklar: 10
The length of the trip line №2: 4.75 km
Duraklar: 8
Duraklar: Avtostantsiya → PMS
Duraklar: PMS → Avtostantsiya
Yorumlar :