Hattın harita üzerinde güzergahı
Mora Parra → San Miguel
San Miguel → Mora Parra
See route stops on the map
CloseService Directions
Mora Parra → San Miguel
San Miguel → Mora Parra
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 21:30 every 35 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs AC08
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Miguel:
Avenida Andrés de Los Reyes (PE-20C) - Calle Camal Viejo - Avenida Los Naturales (LM-678) - Carretera LM-678 - Carretera PE-20C.
Hacia Huaral:
Carretera PE-20C - Carretera LM-678 - Avenida Los Naturales (LM-678) - Avenida Jorge Chávez Quadra - Calle S/N - Calle Camal Viejo - Calle S/N - Avenida Andrés de Los Reyes (PE-20C).
Ek Bilgi:
-
Ruta AC08 (Huaral - San Miguel)
Autorizado por la Municipalidad Provincial de Huaral (MPH).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 30.85 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №2: 31.2 km
Duraklar: 19
Duraklar: Mora Parra → San Miguel
Duraklar: San Miguel → Mora Parra
Yorumlar :