Hattın harita üzerinde güzergahı
Mora Parra
→
San Pedro de Pallac
Mora Parra → San Pedro de Pallac
San Pedro de Pallac → Mora Parra
See route stops on the map
CloseService Directions
Mora Parra → San Pedro de Pallac
San Pedro de Pallac → Mora Parra
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 21:00 every 120 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs AC37
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Pedro de Pallac:
Avenida Andrés de Los Reyes (PE-20C) - Avenida Principal Huando (PE-20C) - Carretera S/N - Carretera LM-678 - Carretera PE-20C - Carretera LM-641 - Jirón Mateo Yupanqui - Carretera LM-640 - Carretera LM-609 - Avenida 7 de Junio - Carretera S/N - Plaza de Armas de San Pedro de Pallac.
Hacia Huaral:
Plaza de Armas de San Pedro de Pallac - Carretera S/N - Avenida 7 de Junio - Carretera LM-609 - Carretera LM-640 - Avenida Túpac Amaru - Jirón Mateo Yupanqui - Carretera LM-641 - Carretera PE-20C - Carretera LM-678 - Carretera S/N - Avenida Principal Huando (PE-20C) - Avenida Andrés de Los Reyes (PE-20C).
Ek Bilgi:
-
Ruta AC37 (Huaral - San Pedro de Pallac)
Autorizado por la Municipalidad Provincial de Huaral (MPH).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 75.95 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 75.97 km
Duraklar: 22
Duraklar: Mora Parra → San Pedro de Pallac
Duraklar: San Pedro de Pallac → Mora Parra
Yorumlar :