Траектория движения маршрута на карте
Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
→
Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου → Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
06:00 - 21:00 каждые 60 мин
Вид и номер маршрута:
Автобус 43
Маршрут следования:
Τοπικό Ευόσμου: Αντώνη Τρίτση - Νυμφαίου - Ευφροσύνης - Μαιάνδρου - Αναγεννήσεως - Προέκτ. Παπάγου - Ακάδημου - Προέκτ. Ολυμπιάδος - Ωκεανού - Προέκτ. Παπάγου - Αναγεννήσεως - Λέσβου - Κωνσταντίνου Παλαιολόγου - Σινώπης - Άρη Βελουχιώτη - Μαράθωνος - Πατριάρχη Αθηναγόρα - Θερμαϊκού - Τ.Σ. Σταυρούπολης - Πατριάρχη Αθηναγόρα - Ιασωνίδου - Γεννηματά - Σινώπης - Άρη Βελουχιώτη - Λέσβου - Αναγεννήσεως - Μαιάνδρου - Κολοκοτρώνη - Σμύρνης - Αντώνη Τρίτση
Компания-перевозчик:
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κιλκίς
Дополнительная информация:
Τοπική γραμμή για την Άνω Νέα Πολιτεία του Ευόσμου. Local line for Nea Politeia (Evosmos).
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 13.68 км
Остановок: 35
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου → Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
Комментарии :