Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
→
Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου → Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 21:00 every 60 min
Art und Routennummer:
Bus 43
Reiseroute:
Τοπικό Ευόσμου: Αντώνη Τρίτση - Νυμφαίου - Ευφροσύνης - Μαιάνδρου - Αναγεννήσεως - Προέκτ. Παπάγου - Ακάδημου - Προέκτ. Ολυμπιάδος - Ωκεανού - Προέκτ. Παπάγου - Αναγεννήσεως - Λέσβου - Κωνσταντίνου Παλαιολόγου - Σινώπης - Άρη Βελουχιώτη - Μαράθωνος - Πατριάρχη Αθηναγόρα - Θερμαϊκού - Τ.Σ. Σταυρούπολης - Πατριάρχη Αθηναγόρα - Ιασωνίδου - Γεννηματά - Σινώπης - Άρη Βελουχιώτη - Λέσβου - Αναγεννήσεως - Μαιάνδρου - Κολοκοτρώνη - Σμύρνης - Αντώνη Τρίτση
Verkehrsunternehmen:
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κιλκίς
Zusätzliche Informationen:
Τοπική γραμμή για την Άνω Νέα Πολιτεία του Ευόσμου. Local line for Nea Politeia (Evosmos).
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 13.68 km
Anzahl der Haltestelen: 35
Haltestellen: Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου → Τερματικός Σταθμός Κ. Ηλιούπολης - Ευόσμου
Kommentare :