Trajectory of the route on the map
Białobrzegi, D.A.
→
Grójec, D.A.
Białobrzegi, D.A. → Grójec, D.A.
Grójec, D.A. → Białobrzegi, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Białobrzegi, D.A. → Grójec, D.A.
Grójec, D.A. → Białobrzegi, D.A.
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
06:15, 07:45, 10:30, 14:45
Type & Route Name:
Bus Białobrzegi - Grójec (przez Warkę)
Itinerary:
Białobrzegi - Falęcice - Promna - Biejkowska Wola - Biejków - Branków - Michałów Górny - Bończa - Palczew - Zastruże - Lechanice - Grzegorzewice - Warka - Laski - Krześniaków - Nowa Wieś - Rytomoczydła - Ryszki - Wola Boglewska - Jasieniec - Czachów - Pabierowice - Skurów - Grudzkowola - Kępina - Grójec
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 55.71 km
Stops: 39
Trip distance №2: 56.62 km
Stops: 40
Direction: Białobrzegi, D.A. → Grójec, D.A.
Białobrzegi, D.A. Falęcice I Promna II Promna I Biejkowska Wola Biejków Branków Michałów Bończa Palczew II Zastruże Lechanice Grzegorzewice II Grzegorzewice I Warka, Batalionów Chłopskich II Warka, Batalionów Chłopskich I Warka, Bielańska Warka, ul. Długa Warka, D.A. Warka, ul. Obwodowa Warka, ul. Grójecka Laski I Laski II Nowa Wieś I Nowa Wieś II Rytomoczydła Ryszki I Ryszki II Wola Boglewska Jasieniec I Jasieniec II Jasieniec III Czachów Pabierowice Skurów Grudzkowola Kępina Grójec, Niepodległości / Urząd Pocztowy Grójec, D.A. Direction: Grójec, D.A. → Białobrzegi, D.A.
Grójec, D.A. Grójec, Niepodległości / Urząd Pocztowy Kępina Grudzkowola Skurów Pabierowice Czachów Jasieniec III Jasieniec II Jasieniec I Wola Boglewska Ryszki II Ryszki I Rytomoczydła Nowa Wieś II Nowa Wieś I Krześniaków Laski II Laski I Warka, ul. Grójecka Warka, ul. Obwodowa Warka, ul. Długa Warka, D.A. Warka, Bielańska Warka, Batalionów Chłopskich I Warka, Batalionów Chłopskich II Grzegorzewice I Grzegorzewice II Lechanice Zastruże Palczew II Bończa Michałów Branków Biejków Biejkowska Wola Promna I Promna II Falęcice I Białobrzegi, D.A. Comments :