路线在地图上的轨迹
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
通过街道:
Lennujaam - Lindakivi - Autobussijaam - Keskturg - hotell "Olümpia" - Vabaduse väljak - Viru - Mere puiestee - Reisisadam D-terminal - Reisisadam - Linnahall - Balti jaam - hotell "Tallinn" - Vabaduse väljak - Kunstiakadeemia - Keskturg - Autobussijaam - Lindakivi - Lennujaam
路线统计:
The length of the trip line №1: 12.32 公里
站点: 19
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Lennujaam → Lennujaam
评论 :