路线在地图上的轨迹
Dainų žiedo st.
→
Autobusų stoties st.
Dainų žiedo st. → Autobusų stoties st.
Autobusų stoties st. → Dainų žiedo st.
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:58 - 22:21 every 17 min
Operating dates and week days
六
Whole year
Timetable
05:30 - 22:21 every 24 min
Operating dates and week days
日
Whole year
Timetable
06:30 - 22:05 every 27 min
通过街道:
Dainų žiedas - Gegužių g. - Tilžės g. - Pramonės g. - Serbentų g. - Vilniaus g. - Draugystės pr. - Dubijos g. - Tilžės g. - Autobusų stotis (obratno: Tilžės g. - Vytauto g. - Draugystės pr.)
附加信息:
Kol'tsevoy. Inogda ot Geležinkelio stoties st. do Autobusų stoties st. sleduet cherez ulitsy P. Višinskio i Stoties.
路线统计:
The length of the trip line №1: 12.61 公里
站点: 26
The length of the trip line №2: 12.2 公里
站点: 26
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Dainų žiedo st. → Autobusų stoties st.
站点: Autobusų stoties st. → Dainų žiedo st.
评论 :