路线在地图上的轨迹
Saunametsa
→
Pärnu bussijaam
Saunametsa → Pärnu bussijaam
Surju tee → Kikepera
See route stops on the map
CloseService Directions
Saunametsa → Pärnu bussijaam
Surju tee → Kikepera
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
运输的类型和数量:
公共汽车 83 (Saunametsa - Pärnu)
通过街道:
Saunametsa - Kilingi metskond - Jõekääru - Uutsoni - Jaamaküla - Surju kool - Surju - Surju tee - Postikooli - Kase - Seljaküla - Tuka - Vaskrääma - Lodja tee - Laimetsa - Tammuru - Vaskrääma tee - Männituka - Seljametsa - Sinioja - Paikuse alevik - Paikuse kool - Veekeskuse - Reiu mets - Raeküla raudteejaam - Papiniidu - Pärnu bussijaam
交通运输机构:
MK Reis-X Osaühing
路线统计:
The length of the trip line №1: 38.66 公里
站点: 27
The length of the trip line №2: 14.82 公里
站点: 10
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Saunametsa → Pärnu bussijaam
评论 :