路线在地图上的轨迹
Nowe Miasto, Główny Rynek
→
Płońsk, Kolejowa
Nowe Miasto, Główny Rynek → Płońsk, Kolejowa
Płońsk, Kolejowa → Nowe Miasto, Główny Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Nowe Miasto, Główny Rynek → Płońsk, Kolejowa
Płońsk, Kolejowa → Nowe Miasto, Główny Rynek
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:15, 08:20, 13:15, 14:45
运输的类型和数量:
公共汽车 Nowe Miasto - Płońsk
通过街道:
Nowe Miasto - Bolęcin - Strachowo - Płońsk
交通运输机构:
DAN BUD Usługi Ogólnobudowlane Daniel Żmijewski
路线统计:
The length of the trip line №1: 20.73 公里
站点: 14
The length of the trip line №2: 20.59 公里
站点: 14
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Nowe Miasto, Główny Rynek → Płońsk, Kolejowa
站点: Płońsk, Kolejowa → Nowe Miasto, Główny Rynek
评论 :