路线在地图上的轨迹
Północna
→
Lutomiersk - plac Jana Pawła II
Północna → Lutomiersk - plac Jana Pawła II
Lutomiersk - plac Jana Pawła II → Północna
See route stops on the map
CloseService Directions
Północna → Lutomiersk - plac Jana Pawła II
Lutomiersk - plac Jana Pawła II → Północna
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:58 - 22:47 every 60 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:49 - 22:09 every 60 min
运输的类型和数量:
有轨电车 43b (Łódź - Lutomiersk)
票价:
Strefa miejska - 3,80 zł, strefa podmiejska - 4,40 zł
通过街道:
Łódź: Północna - Ogrodowa - Zachodnia - Legionów - Konstantynowska; Konstantynów Łódzki: Łódzka - Jana Pawła II - Lutomierska - Kilińskiego; Lutomiersk: most tramwajowy - Zielona - Kilińskiego - pl. Jana Pawła II (nazad: pl. Jana Pawła II - Klasztorna - Zielona)
附加信息:
LEGIONÓW-GDAŃSKA -> LUTOMIERSK *
Dni robocze: 2:41; 4:21 - 22:54
Soboty, niedziele i święta: 3:32 - 22:16
路线统计:
The length of the trip line №1: 18.86 公里
站点: 34
The length of the trip line №2: 18.96 公里
站点: 34
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Północna → Lutomiersk - plac Jana Pawła II
站点: Lutomiersk - plac Jana Pawła II → Północna
评论 :