路线在地图上的轨迹
Leppävaara
→
Pitäjänmäen asema
Leppävaara → Pitäjänmäen asema
Pitäjänmäen asema → Leppävaara
See route stops on the map
CloseService Directions
Leppävaara → Pitäjänmäen asema
Pitäjänmäen asema → Leppävaara
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:15 - 09:45 every 30 min
13:15 - 17:45 every 30 min
运输的类型和数量:
公共汽车 201b (Helsinki - Espoo)
通过街道:
Leppävaaran asema - Leppävaaran asema - Puustellinmäki - Ruutikellarintie -
Mäkkylän puistotie - Sotaneuvoksentie - Sotatuomari - Kyläkirkko - Knuutintie - Henrikintie - Pitäjänmäen asema
路线统计:
The length of the trip line №1: 4.6 公里
站点: 11
The length of the trip line №2: 4.59 公里
站点: 10
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Leppävaara → Pitäjänmäen asema
站点: Pitäjänmäen asema → Leppävaara
评论 :