路线在地图上的轨迹
Działoszyn, Plac Wolności
→
Rogowiec, Plac Centralny
Działoszyn, Plac Wolności → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Działoszyn, Plac Wolności
See route stops on the map
CloseService Directions
Działoszyn, Plac Wolności → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Działoszyn, Plac Wolności
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
12:50, 20:50
运输的类型和数量:
公共汽车 Działoszyn - Rogowiec
通过街道:
Działoszyn - Trębaczew - Dylów Rządowy - Pajęczno - Wręczyca - Biała - Chruścińskie - Rząśnia - Zielęcin - Chabielice - Osiny - Trząs - Zarzecze - Kuźnica Kaszewska - Nowy Janów - Rogowiec
附加信息:
Linia przyśpieszona.
路线统计:
The length of the trip line №1: 56.38 公里
站点: 23
The length of the trip line №2: 56.17 公里
站点: 21
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Działoszyn, Plac Wolności → Rogowiec, Plac Centralny
Działoszyn, Plac Wolności Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Trębaczew, PKP Trębaczew, kościół Trębaczew, park Dylów Rządowy Pajęczno, Wieluńska Pajęczno, D.A. Wręczyca Biała, PKP Biała, zlewnia mleka Biała, Działy Chruścińskie Rząśnia Zielęcin Chabielice, park Osiny, skrz. Trząs, nr 23 Zarzecze Kuźnica Kraszewska Nowy Janów Rogowiec, Plac Centralny 站点: Rogowiec, Plac Centralny → Działoszyn, Plac Wolności
Rogowiec, Plac Centralny Kuźnica Kraszewska Zarzecze Trząs, nr 23 Chabielice, park Zielęcin Rząśnia Chruścińskie Biała, Działy Biała, zlewnia mleka Biała, PKP Wręczyca Pajęczno, D.A. Pajęczno, Wieluńska Dylów Rządowy Trębaczew, park Trębaczew, kościół Trębaczew, PKP Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Plac Wolności 评论 :