通过街道:
Nowe Miasto Lubawskie - Kurzętnik - Nielbark - Brzozie Lubawskie - Wielki Głęboczek - Jajkowo - Bachotek - Tama Brodzka - Brodnica - Szabda - Budy - Niewierz - Małki - Wymokłe - Pląchoty - Wrocki - Karczewo - Tokary - Wielkie Pułkowo - Lipnica - Małe Pułkowo - Dylewo - Kiełpiny - Pluskowęsy - Frydrychowo - Kowalewo Pomorskie - Szychowo - Elzanowo - Wielka Łąka - Gronowo - Brzeźno - Rogówko - Grębocin - Toruń
附加信息:
From Odjazdy z Nowego Miasta: 06:30F, 07:30U, 13:45U
From Odjazdy z Torunia: 10:00F, 11:30U6 - 7e, 15:45U, 18:00U6,7e
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku.
U - nie kursuje w dniu 1 Stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 Grudnia.