路线在地图上的轨迹
Hrubieszowska D.A.
→
Guciów
Hrubieszowska D.A. → Guciów
Guciów → Hrubieszowska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Guciów
Guciów → Hrubieszowska D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
17:17
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
13:00
运输的类型和数量:
公共汽车 Zamość - Guciów
通过街道:
Zamość - Skokówka - Żdanów - Żdanówek - Lipsko - Lipsko-Polesie - Szewnia Górna - Potoczek - Adamów - Jacnia - Hutki - Krasnobród - Hutki - Bondyrz - Bondyrz - Bondyrz - Guciów
附加信息:
Odjazd z Zamościa - 13:00U,
Odjazd z Guciowa - 14:30U
U - nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.
路线统计:
The length of the trip line №1: 42.4 公里
站点: 35
The length of the trip line №2: 42.61 公里
站点: 34
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Hrubieszowska D.A. → Guciów
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Okopowa / Plac Wolności Zamość, Lipska Skokówka II - wieś Zdanów, szkoła Zdanów, wieś Zdanówek Wieś I Lipsko, piekarnia Lipsko, stawy Lipsko I Lipsko, kościół Lipsko - Polesie II Lipsko - Polesie IV Szewnia Górna II Szewnia Górna IV Kolonia Potoczek Adamów Jacnia I Jacnia IV Jacnia VI Hutki I Kranosbród, Podzamek I Krasnobród III Krasnobród II Krasnobród I Krasnobród II Krasnobród III Krasnobród, Podzamek I Hutki I Hutki II Bondyrz Bondyrz II Bondyrz I Guciów 站点: Guciów → Hrubieszowska D.A.
评论 :