路线在地图上的轨迹
Biłgoraj, D.A.
→
Rzeszów, Dworzec PKS
Biłgoraj, D.A. → Rzeszów, Dworzec PKS
Rzeszów, Dworzec PKS → Biłgoraj, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Biłgoraj, D.A. → Rzeszów, Dworzec PKS
Rzeszów, Dworzec PKS → Biłgoraj, D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:50, 16:20
运输的类型和数量:
公共汽车 Biłgoraj - Rzeszów (przez Biedaczów)
通过街道:
Biłgoraj - Korczów - Majdan Nowy - Markowicze - Księżpol - Płusy - Tarnogród - Bukowina - Wola Kulońska - Dąbrówka - Zagródki - Szyszków - Naklik - Kulno - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk - Giedlarowa - Gwizdów - Biedaczów - Żołynia - Rakszawa - Dąbrówki - Wola Dalsza - Wola Mała - Łańcut - Kraczkowa - Krasne - Rzeszów
附加信息:
kursuje w niedziele:
From Biłgoraja: 16:20
From Rzeszowa: 19:45
nie kursuje w Wielką Sobotę:
From Biłgoraja: 16:20
From Rzeszowa: 19:45
nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych:
From Biłgoraja: 16:20
From Rzeszowa: 19:45
nie kursuje 25 grudnia i I dzień Świąt Wielkanocnych:
From Biłgoraja: 07:50
From Rzeszowa: 11:00
nie kursuje 24 i 31 grudnia:
From Biłgoraja: 16:20
From Rzeszowa: 19:45
nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia:
From Biłgoraja: 16:20
From Rzeszowa: 19:45
路线统计:
The length of the trip line №1: 103.58 公里
站点: 57
The length of the trip line №2: 103.93 公里
站点: 58
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Biłgoraj, D.A. → Rzeszów, Dworzec PKS
Biłgoraj, D.A. Biłgoraj, Puszcza Korczów, szkoła Korczów Nowy Majdan Markowicze Cegielnia Markowicze Księżpol, Taniew Księżpol II Płusy Tarnogród, Płuskie Tarnogród, Rynek Bukowina Bukowina, skrz. Bukowina Kolonia II Wola Kulońska Dąbrówka, sklep Dąbrówka, szkoła Zagródki I Zagródki II Szyszków, szkoła Szyszków, skrz. Naklik Kulno II Kulno III Kuryłówka Kuryłówka, szkoła Leżajsk, Mickiewicza Leżajsk, D.A. Leżajsk, ZUS Leżajsk, Rzeszowska / cmentarz Giedlarowa, Oś Giedlarowa I Giedlarowa, Dw. Giedlarowa II Gwizdów Biedaczów, szkoła Biedaczów - Olszyny Żołynia, Rynek Potok Rakszawa Dąbrówki, zajazd Dąbrówki, leśniczówka Dąbrówki, skrz. Wola Dalsza Wola Mała Łańcut, Podzwierzyniec II Łańcut, Podzwierzyniec I Łańcut, D.A. Łańcut, Armii Krajowej I Łańcut, Armii Krajowej II Kraczkowa, Tłoki Kraczkowa, Górna Krasne (St.Paliw - F.U.) 66 Lwowska szpital 05 Lwowska Jedn. Wojskowa 02 Rzeszów, Dworzec PKS 站点: Rzeszów, Dworzec PKS → Biłgoraj, D.A.
Rzeszów, Dworzec PKS Lwowska Jedn. Wojskowa 02 Lwowska szpital 05 Krasne (St.Paliw - F.U.) 66 Kraczkowa, Górna Kraczkowa, Tłoki Łańcut, Armii Krajowej II Łańcut, Armii Krajowej I Łańcut, D.A. Łańcut, Podzwierzyniec I Łańcut, Podzwierzyniec II Wola Mała Wola Dalsza Dąbrówki, skrz. Dąbrówki, leśniczówka Dąbrówki, zajazd Rakszawa Potok Żołynia, Rynek Biedaczów - Olszyny Biedaczów, szkoła Gwizdów Giedlarowa II Giedlarowa, Dw. Giedlarowa I Giedlarowa, Oś Leżajsk, Rzeszowska / cmentarz Leżajsk, ZUS Leżajsk, D.A. Leżajsk, Mickiewicza Kuryłówka, szkoła Kuryłówka Kulno III Kulno II Naklik Szyszków, skrz. Szyszków, szkoła Zagródki II Zagródki I Dąbrówka, skrz. Dąbrówka, szkoła Dąbrówka, sklep Wola Kulońska Bukowina Kolonia II Bukowina, skrz. Bukowina Tarnogród, Rynek Tarnogród, Płuskie Płusy Księżpol II Księżpol, Taniew Markowicze Markowicze Cegielnia Nowy Majdan Korczów Okrągłe Biłgoraj, Puszcza Biłgoraj, D.A. 评论 :