Trajectory of the route on the map
Radomsko, D.A. / D.K.
→
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Radomsko, D.A. / D.K. → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Radomsko, D.A. / D.K.
See route stops on the map
CloseService Directions
Radomsko, D.A. / D.K. → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Radomsko, D.A. / D.K.
Operating Dates and Days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
Year-Round
Schedule
10:20, 19:28
Operating Dates and Days
Su
Year-Round
Schedule
19:28
Type & Route Name:
Bus Łódź - Radomsko (przez Bełchatów)
Itinerary:
Radomsko - Blok Dobryszyce - Borowiecko-Kolonia - Kletnia - Gomunice - Wojciechów - Kamieńsk - Szpinalów - Nowe Gałkowice - Kalisko - Łękawa - Wólka Łękawska - Bugaj - Bełchatów - Zawady - Kałduny - Rasy - Kącik - Katarzynka - Kazimierzów - Drużbice - Gręboszów - Rawicz - Czarny Las - Wadlew - Podstoła - Świerczyna - Dłutów - Budy Dłutowskie - Huta Dłutowska - Pawlikowice - Jadwinin - Bychlew - Pabianice - Ksawerów - Łódź
Additional Information:
Odjazdy z Radomska - 19:28 U
Odjazd z Łodzi - 16:24 U
U - nie kursuje 24, 25, i 31 grudnia, pierwszy Dzień Wielkanocy i w Wielką Sobotę.
Service Statistics:
Trip distance №1: 90.3 km
Stops: 59
Trip distance №2: 90.71 km
Stops: 59
Direction: Radomsko, D.A. / D.K. → Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599)
Radomsko, D.A. / D.K. Radomsko, Narutowicza / Kino Radomsko, Narutowicza / POM Radomsko, Narutowicza / Wojska Polskiego Blok Dobroszyce Borowiecko Kolonia Kletnia, cmentarz Gomunice, Restauracja Gomunice Cefol Wojciechów Kamieńsk, Słowackiego Kamieńsk, Plac Wolności Szpinalów Gałkowice Nowe Kalisko Łękawa Łękawa I Wólka Łękawska II Wólka Łękawska I Bugaj Bełchatów, Rynek Grocholski Bełchatów, Wojska Polskiego / wiadukt Bełchatów, Wojska Polskiego / blok 201 Bełchatów, Wojska Polskiego / Rynek Bełchatów, Pileckiego / Boczna Bełchatów, Kwiatowa / Roweckiego Bełchatów, Sienkiewicza Bełchatów, Pabianicka rondo Zawady Kałduny Rasy Kącik Katarzynka Kazimierzów Drużbice Gręboszów Rawicz Czarny Las Wadlew Podstoła Świerczyna Dłutów Budy Dłutowskie Huta Dłutowska Kolonia Huta Dłutowska Pawlikowice Jadwinin Bychlew, nr 74 Bychlew Pabianice, Kilińskiego - stadion Kilińskiego - Zamkowa (Pabianice) (3362) św. Jana - ZS nr 2 (Pabianice) (4975) Pabianice, Partyzancka / Konstantynowska Łódzka - Widzew -Żdżary (3149) Pabianicka - Chocianowicka (0671) Politechniki - r. Lotników Lwowskich (0809) Politechniki - Radwańska (kampus PŁ) (0816) Żeromskiego - Mickiewicza (1458) Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1599) Direction: Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) → Radomsko, D.A. / D.K.
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (2090) Łódź, Mickiewicza - Żeromskiego (0569) Politechniki - Radwańska (kampus PŁ) (1521) Politechniki - r. Lotników Lwowskich (0822) Łódzka - Widzew -Żdżary (3148) Pabianice, Partyzancka Lumileds Zamkowa - Kościuszki(Pabianice) Pabianice, Kilińskiego - stadion Bychlew Bychlew, nr 74 Jadwinin Pawlikowice Huta Dłutowska Huta Dłutowska Kolonia Budy Dłutowskie Dłutów Świerczyna Podstoła Wadlew Czarny Las Rawicz Gręboszów Drużbice Kazimierzów Katarzynka Kącik Rasy Kałduny Zawady Bełchatów, Pabianicka - rondo Bełchatów, Sienkiewicza Bełchatów, Urząd Skarbowy Bełchatów, Kwiatowa Bełchatów, Pileckiego Bełchatów, Wojska Polskiego / rondo Bełchatów, Wojska Polskiego / Rynek Bełćhatów, Wojska Polskiego / blok 201 Bełchatów, Wojska Polskiego / wiadukt Bełchatów, Rynek Grocholski Bugaj Wólka Łękawska I Wólka Łękawska II Łękawa I Łękawa Kalisko Gałkowice Nowe Szpinalów Politki Kamieńsk, Plac Wolności Kamieńsk, Słowackiego Wojciechów Gomunice, Restauracja Kletnia, cmentarz Borowiecko Kolonia Blok Dobroszyce Radomsko, Narutowicza / Wojska Polskiego Radomsko, Narutowicza / POM Radomsko, Narutowicza / Kino Radomsko, D.A. / D.K. Comments :