Hattın harita üzerinde güzergahı
Oktyabr'sk, Avtostantsiya
→
Tol'yatti, Avtovokzal
Oktyabr'sk, Avtostantsiya → Tol'yatti, Avtovokzal
Tol'yatti, Avtovokzal → Oktyabr'sk, Avtostantsiya
See route stops on the map
CloseService Directions
Oktyabr'sk, Avtostantsiya → Tol'yatti, Avtovokzal
Tol'yatti, Avtovokzal → Oktyabr'sk, Avtostantsiya
Operating dates and week days
Mo
Whole year
Timetable
06:30
Operating dates and week days
Tu, We, Th, Sa
Whole year
Timetable
09:00
Operating dates and week days
Fr, Su
Whole year
Timetable
09:00, 15:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 566 (Oktyabr'sk - Tol'yatti)
Geçtiği sokaklar:
Oktyabr'sk - Pervomayskiy - Pecherskoe - Mezhdurechensk - Zavod ZhBK - Perevoloki - Bol'shaya Ryazan' - Valy - Zhigulevsk - Tol'yatti
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Oktyabr'skavtotrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 91.59 km
Duraklar: 13
The length of the trip line №2: 93.77 km
Duraklar: 11
Duraklar: Oktyabr'sk, Avtostantsiya → Tol'yatti, Avtovokzal
Duraklar: Tol'yatti, Avtovokzal → Oktyabr'sk, Avtostantsiya
Yorumlar :