Hattın harita üzerinde güzergahı
Detskiy sad №17
→
Stantsionnaya
Detskiy sad №17 → Stantsionnaya
Stantsionnaya → Detskiy sad №17
See route stops on the map
CloseService Directions
Detskiy sad №17 → Stantsionnaya
Stantsionnaya → Detskiy sad №17
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
09:00 - 20:00 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 26
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Mira - ulitsa Bortnikova - ulitsa Stroiteley - Zavodskaya ulitsa - Parkovaya ulitsa - Naberezhnaya ulitsa - avtodoroga № 3 - avtodoroga № 4
Toplu Taşıma Dairesi:
UM ATP
Ek Bilgi:
Sezonnyy marshrut (may – sentyabr').
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.26 km
Duraklar: 15
The length of the trip line №2: 10.22 km
Duraklar: 16
Duraklar: Detskiy sad №17 → Stantsionnaya
Duraklar: Stantsionnaya → Detskiy sad №17
Yorumlar :