Hattın harita üzerinde güzergahı
Medtsentr → Tekhuchastok
Tekhuchastok → Medtsentr
See route stops on the map
CloseService Directions
Medtsentr → Tekhuchastok
Tekhuchastok → Medtsentr
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:40 - 07:00 every 10 min
07:00 - 09:00 every 8 min
09:00 - 18:27 every 9 min
18:27 - 19:17 every 10 min
19:17 - 19:50 every 11 min
19:50 - 20:15 every 25 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:40 - 18:13 every 11 min
18:13 - 18:37 every 12 min
18:37 - 18:50 every 13 min
19:05 - 19:45 every 20 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
07:00 - 19:15 every 15 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 19
Geçtiği sokaklar:
Medtsentr - Gimein - Sergelyakhskoe shosse - ulitsa Lermontova - ulitsa Kalandarishvili - ulitsa Belinskogo (obratno: ulitsa Oyunskogo) - ulitsa Petrovskogo - prospekt Lenina - ulitsa Kirova - ulitsa Lermontova - ulitsa Dzerzhinskogo - ulitsa Kal'vitsa - ulitsa 50 Let Sovetskoy Armii
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Avtoperevozki"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.08 km
Duraklar: 33
The length of the trip line №2: 14.17 km
Duraklar: 33
Duraklar: Medtsentr → Tekhuchastok
Duraklar: Tekhuchastok → Medtsentr
Yorumlar :