Hattın harita üzerinde güzergahı
Lublin, Dworzec PKS
→
Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
See route stops on the map
CloseService Directions
Lublin, Dworzec PKS → Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
14:55
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Lublin - Horyniec Zdrój
Geçtiği sokaklar:
Lublin - Ćmiłów - Mętów - Głuszczyzna - Czerniejów - Jabłonna Druga - Jabłonna Pierwsza - Piotrków Drugi - Piotrków Pierwszy - Piotrkówek - Boży Dar - Zielona - Gierniak - Giełczew - Józefin - Wysokie - Dragany - Nowy Dwór - Guzówka - Tarnawa Mała - Huta Turobińska - Zagrody - Goraj - Bononia - Frampol - Sokołówka - Korytków Mały - Niemirów - Korytków Duży - Nadrzecze - Majdan Gromadzki - Gromada - Biłgoraj - Korczów - Majdan Nowy - Markowicze - Księżpol - Przymiarki - Rakówka - Budzyń - Chmielek - Łukowa - Babice - Dorbozy - Obsza - Zamch - Stary Lubliniec - Nowy Lubliniec - Cieszanów - Dachnów - Lubaczów - Młodów - Basznia Dolna - Basznia Górna - Podemszczyzna - Horyniec-Zdrój
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Biłgoraj
Ek Bilgi:
Kurs przyspieszony.
nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień świąt wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia, nie kursuje w wielką sobotę oraz w dniu 24 grudnia.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 178.29 km
Duraklar: 90
Duraklar: Lublin, Dworzec PKS → Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11
Lublin, Dworzec PKS Dworzec Główny PKP Mickiewicza 3931 - Wólczańska 01 8112 - Ćmiłów 02 8131 - Mętów - szkoła 01 Mętów, OSP Głuszczyzna Czerniejów, Kościół Czerniejów Kolonia Jabłonna, UG Jabłonna, szkoła Jabłonna - Wólka Piotrków Drugi Piotrków Pierwszy Piotrków, szkoła Piotrków, ferma Piotrkówek Boży Dar Zielona Gierniak Giełczew Józefin Wysokie Dragany Nowy Dwór Guzówka Tarnawa Mała Huta Turobińska, skrz. Zagrody I Zagrody II Zagrody III Goraj, Rynek 600-lecia Goraj, stacja paliw Bononia Franpol, Rynek Sokołówka Sokołówka Kolonia Korytków Mały Niemirów Korytków Duży Nadrzecze Majdan Gromadzki Gromada Biłgoraj, Lubelska Biłgoraj, Popiełuszki Biłgoraj, D.A. Biłgoraj, Puszcza Korczów, szkoła Korczów Nowy Majdan Markowicze Cegielnia Markowicze Księżpol, Taniew Księżpol Kolonia Przymiarki Rakówka, szkoła Rakówka Budzyń Chmielek Kolonia Chmiełek POM Chmielek, szkoła Chmielek II Łukowa I Łukowa O.Z. Łukowa I Łukowa AGR Babice Babice I Dorbozy Obsza Obsza, szkoła Zamch Załom Duży Zamch Załom Mały Zamch Stary Lubliniec Nowy Lubliniec, skrz. Cieszanów, Dworcowa Czereśnie Dachnów, sklep 17 Dachnów, Kościół Dachnów, sklep 17 Lubaczów, Mickiewicza szpital Lubaczów, D.A. Młodów, skrz. Basznia Dolna, OSP Basznia Górna PKP Podemszczyzna Horyniec-Zdrój, Mickiewicza Osiedle Horyniec-Zdrój, Mickiewicza 11 Yorumlar :