Hattın harita üzerinde güzergahı
Dworzec autobusowy
→
Aleja Partyzantów
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Aleja Partyzantów
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:57, 05:57, 09:50, 16:20
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 415
Geçtiği sokaklar:
Żyrardów - Kozłowice - Wiskitki - Działki - Sokule - Tomaszew - Łubno - Jesionka - Franciszków - Jesiona - Łubno - Tomaszew - Sokule - Wiskitki - Działki - Żyrardów
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Grodzisk Mazowiecki
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 40.52 km
Duraklar: 33
Duraklar: Dworzec autobusowy → Aleja Partyzantów
Dworzec autobusowy Mireckiego/Ossowskiego Filipa de Girarda Kpt. Pałaca Marii Nietrzebki Nowe Kozłowice nr 53 Nowe Kozłowice, sklep Stare Kozłowice II Wiskitki Zagródź Wiskitki Wiskitki, szkoła podstawowa Działki I Działki II Sokule Tomaszew, skrz. Łubno, kapliczka Jesionka, OS Sucha Jesionka, kościół Franciszków, szkoła duża Franciszków, szkoła mała Franciszków, szkoła duża Jesionka, kościół Jesionka, OS Sucha Łubno, kapliczka Tomaszew, skrz. Sokule Wiskitki Wiskitki, liceum Działki II Żeromskiego/Poznańska Limanowskiego/Diettricha Mireckiego/1 Maja Aleja Partyzantów Yorumlar :