Hattın harita üzerinde güzergahı
Gorod Primorsk, rynok
→
Manola
Gorod Primorsk, rynok → Manola
Manola → Gorod Primorsk, rynok
See route stops on the map
CloseService Directions
Gorod Primorsk, rynok → Manola
Manola → Gorod Primorsk, rynok
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:30, 09:40, 14:50, 17:10
Şehir:
Primorsk (Leningrad Oblast)
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 18
Geçtiği sokaklar:
Vyborgskoe shosse — Primorskoe shosse — Plyazhnaya ulitsa — Beregovaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Severo-Zapadnye Linii Plyus"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.17 km
Duraklar: 6
The length of the trip line №2: 5.25 km
Duraklar: 5
Duraklar: Gorod Primorsk, rynok → Manola
Duraklar: Manola → Gorod Primorsk, rynok
Yorumlar :