Hattın harita üzerinde güzergahı
Shkola №20
→
Sanatoriy imeni Gor'kogo
Shkola №20 → Sanatoriy imeni Gor'kogo
Sanatoriy imeni Gor'kogo → Shkola №20
See route stops on the map
CloseService Directions
Shkola №20 → Sanatoriy imeni Gor'kogo
Sanatoriy imeni Gor'kogo → Shkola №20
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs ShKOL'NYY (Shkola № 20 - Sanatoriy im. Gor'kogo)
Geçtiği sokaklar:
Ulitsa Lomonosova - ulitsa Darvina - ulitsa Timiryazeva - ulitsa Michurina
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 2.41 km
Duraklar: 2
The length of the trip line №2: 2.99 km
Duraklar: 2
Duraklar: Shkola №20 → Sanatoriy imeni Gor'kogo
Duraklar: Sanatoriy imeni Gor'kogo → Shkola №20
Yorumlar :