Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 95 (Kooli - Kaansoo)
Geçtiği sokaklar:
Kooli - Vändra - Säästla - Juurikaru - Suurejõe - Madiste - Kargussaare - Kaansoo - Kargussaare - Madiste - Suurejõe - Mustaru - Anni - Tammaru tee - Vihtra - Püti - Pendre - Keraamika - Vihtra tee - Kooli - Vändra
Toplu Taşıma Dairesi:
Mulgi Reisid AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 35.29 km
Duraklar: 19
Yorumlar :