Hattın harita üzerinde güzergahı
Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze
→
OAO "Novoyl"
Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze → OAO "Novoyl"
OAO "Novoyl" → Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze
See route stops on the map
CloseService Directions
Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze → OAO "Novoyl"
OAO "Novoyl" → Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 7e
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Mira - ulitsa Kalinina (obratno: ulitsa Ul'yanovykh - Pervomayskaya ulitsa) - ulitsa Kalinina - ulitsa Aleksandra Nevskogo - ulitsa Svobody - ulitsa Birskiy Trakt
Toplu Taşıma Dairesi:
GUP "Bashavtotrans" RB (Ufimskoe PATP № 1)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.95 km
Duraklar: 6
The length of the trip line №2: 10.98 km
Duraklar: 6
Duraklar: Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze → OAO "Novoyl"
Duraklar: OAO "Novoyl" → Ploshchad' imeni Sergo Ordzhonikidze
Yorumlar :