Hattın harita üzerinde güzergahı
OAO "Syzran'moloko"
→
Pereezd (Shkola #38)
OAO "Syzran'moloko" → Pereezd (Shkola #38)
Pereezd (Shkola #38) → OAO "Syzran'moloko"
See route stops on the map
CloseService Directions
OAO "Syzran'moloko" → Pereezd (Shkola #38)
Pereezd (Shkola #38) → OAO "Syzran'moloko"
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 26
Geçtiği sokaklar:
Lokomobil'naya ulitsa - Ul'yanovskoe shosse - ulitsa Krasil'nikova (obratno: ulitsa Eramasova) - Stepnoy pereulok - ulitsa Smirnitskoy - ulitsa Engel'sa (obratno: Oktyabr'skaya ulitsa) - Moskovskaya ulitsa - Ul'yanovskaya ulitsa (obratno: Nekrasovskiy pereulok -
Sovetskaya ulitsa) - pereulok Dostoevskogo - Internatsional'naya ulitsa - Kamenolomnaya ulitsa - ulitsa Kotovskogo - Demokraticheskiy proezd - Keramicheskaya ulitsa - Kirpichnaya ulitsa - 1-ya Goncharnaya ulitsa
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 15.94 km
Duraklar: 30
The length of the trip line №2: 16.33 km
Duraklar: 30
Duraklar: OAO "Syzran'moloko" → Pereezd (Shkola #38)
Duraklar: Pereezd (Shkola #38) → OAO "Syzran'moloko"
Yorumlar :