Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtobusnyy park
→
Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
Avtobusnyy park → Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche" → Molodezhnaya ulitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtobusnyy park → Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche" → Molodezhnaya ulitsa
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:45, 05:50, 07:15, 09:00, 10:45, 13:00, 14:55, 16:55, 18:45, 20:50, 22:40, 23:25, 00:39
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
04:45, 05:50, 07:20, 09:00, 10:45, 13:00, 14:55, 16:55, 18:45, 20:50, 22:40, 23:25, 00:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 5
Geçtiği sokaklar:
Molodezhnaya ulitsa - prospekt Geroev - ulitsa Kosmonavtov - Solnechnaya ulitsa - ulitsa 50 let Oktyabrya - Komsomol'skaya ulitsa - Leningradskaya ulitsa - Vokzal'nyy proezd
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "LAES-Avto"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.97 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №2: 5.68 km
Duraklar: 11
Duraklar: Avtobusnyy park → Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
Duraklar: Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche" → Molodezhnaya ulitsa
Yorumlar :