Hattın harita üzerinde güzergahı
Nizhnyaya Kutuzovka
→
Sanatoriy "30 let Oktyabrya"
Nizhnyaya Kutuzovka → Sanatoriy "30 let Oktyabrya"
Sanatoriy "30 let Oktyabrya" → Nizhnyaya Kutuzovka
See route stops on the map
CloseService Directions
Nizhnyaya Kutuzovka → Sanatoriy "30 let Oktyabrya"
Sanatoriy "30 let Oktyabrya" → Nizhnyaya Kutuzovka
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:30, 08:40, 09:40, 11:40, 13:40, 14:40, 15:40, 18:40, 19:40
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 108a (Alushta - Nizhnyaya Kutuzovka)
Geçtiği sokaklar:
s. Nizhnyaya Kutuzovka - Simferopol'skoe shosse - ulitsa Lenina - ulitsa Vladimira Khromykh - ulitsa Baglikova (obratno: Partizanskaya ulitsa) - ulitsa Gor'kogo (obratno: Simferopol'skaya ulitsa) - Oktyabr'skaya ulitsa - Komsomol'skaya ulitsa - ulitsa Glazkritskogo
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.17 km
Duraklar: 16
The length of the trip line №2: 10.53 km
Duraklar: 16
Duraklar: Nizhnyaya Kutuzovka → Sanatoriy "30 let Oktyabrya"
Duraklar: Sanatoriy "30 let Oktyabrya" → Nizhnyaya Kutuzovka
Yorumlar :