Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtostantsiya (prigorod)
→
Kimil'tey — PTU № 51
(cherez Perevoz)
(cherez Perevoz)
Avtostantsiya (prigorod) → Kimil'tey — PTU № 51
Kimil'tey — PTU № 51 → Avtostantsiya (prigorod)
Avtostantsiya (prigorod) →
Kimil'tey — PTU № 51 (cherez Perevoz)
Kimil'tey — PTU № 51 →
Avtostantsiya (prigorod) (cherez Perevoz)
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtostantsiya (prigorod) → Kimil'tey — PTU № 51
Kimil'tey — PTU № 51 → Avtostantsiya (prigorod)
See more trips
Avtostantsiya (prigorod) → Kimil'tey — PTU № 51 (cherez Perevoz)
Kimil'tey — PTU № 51 → Avtostantsiya (prigorod) (cherez Perevoz)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:55, 20:30
Şehir:
Sayansk (Irkutsk region)
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 151 (Sayansk - Kimil'tey)
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Govorin Yu.G
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 27.22 km
Duraklar: 15
The length of the trip line №2: 31.16 km
Duraklar: 9
The length of the trip line №3: 29.88 km
Duraklar: 16
The length of the trip line №4: 31.16 km
Duraklar: 9
Duraklar: Avtostantsiya (prigorod) → Kimil'tey — PTU № 51
Duraklar: Kimil'tey — PTU № 51 → Avtostantsiya (prigorod)
Yorumlar :