Hattın harita üzerinde güzergahı
TsKR (Merkuriy)
→
Tatishchevo
TsKR (Merkuriy) → Tatishchevo
Tatishchevo → TsKR (Merkuriy)
See route stops on the map
CloseService Directions
TsKR (Merkuriy) → Tatishchevo
Tatishchevo → TsKR (Merkuriy)
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:45, 11:30, 15:10
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 242 (Saratov - Tatishchevo)
Geçtiği sokaklar:
Saratov (TsKR - 3-ya Dachnaya - Sniim - VSO) - Elshanka - Storozhevka - Shirokoe - Bol'shaya Kamenka - Tatishchevo
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "PASSAZhIRTRANS"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 51.72 km
Duraklar: 10
The length of the trip line №2: 51.33 km
Duraklar: 9
Duraklar: TsKR (Merkuriy) → Tatishchevo
Duraklar: Tatishchevo → TsKR (Merkuriy)
Yorumlar :