Terminal Metropolitano São Mateus - Plataforma C → Terminal Parque Dom Pedro II
Terminal Parque Dom Pedro II → Terminal Metropolitano São Mateus - Plataforma C
See route stops on the map
Close
Service Directions
Terminal Metropolitano São Mateus - Plataforma C → Terminal Parque Dom Pedro II
Terminal Parque Dom Pedro II → Terminal Metropolitano São Mateus - Plataforma C
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa Whole year
Timetable
04:00 - 00:00 every 30 min
Operating dates and week days
Su Whole year
Timetable
04:00 - 23:50 every 30 min
Şehir:
Sao Paulo
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 3391-10
Ücret:
R$
Geçtiği sokaklar:
Sentido Terminal Parque Dom Pedro II:
Terminal Metropolitano São Mateus (plataforma C) - Praça Felisberto Fernandes da Silva (Largo de São Mateus) - Avenida Sapopemba - Rua Doutor Frederico Martins da Costa Carvalho - Avenida Professor Luis Ignácio de Anhaia Mello - Viaduto Grande São Paulo - Avenida do Estado - Rua da Figueira - Viaduto Diário Popular - Avenida do Estado - Terminal Parque Dom Pedro II (Plataforma 05)
Sentido Terminal São Mateus:
Terminal Parque Dom Pedro II (Plataforma 05) - Avenida do Estado - Viaduto Grande São Paulo - Avenida Professor Luis Ignácio de Anhaia Mello - Avenida João Tobias Rebelo - Rua Milton da Cruz - Avenida Sapopemba - Praça Felisberto Fernandes da Silva (Largo de São Mateus) - Terminal Metropolitano São Mateus (plataforma C)
Toplu Taşıma Dairesi:
SPTrans/Consórcio Leste 4 (Novo Horizonte)
Ek Bilgi:
Linha extinta em 26/10/2013
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 22.21 km Duraklar: 50
The length of the trip line №2: 20.93 km Duraklar: 56