Hattın harita üzerinde güzergahı
Terminal Cohab-Cohatrac (1B)
→
Terminal da Praia Grande (2D)
Terminal Cohab-Cohatrac (1B) → Terminal da Praia Grande (2D)
Terminal da Praia Grande (2D) → Terminal Cohab-Cohatrac (1B)
See route stops on the map
CloseService Directions
Terminal Cohab-Cohatrac (1B) → Terminal da Praia Grande (2D)
Terminal da Praia Grande (2D) → Terminal Cohab-Cohatrac (1B)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:10, 06:40, 07:30, 07:50, 16:30, 16:55, 18:00, 18:20
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs U-T440
Geçtiği sokaklar:
[Rapidão Terminal Cohab | Terminal Praia Grande]
Terminal Cohab-Cohatrac - Cohab - Angelim - Bequimão - Terminal Cohama - Shopping da Ilha - Vinhais Velho - Jaracaty - São Luís Shopping - Ponte Bandeira Tribuzi - Avenida Beira-Mar - Terminal Praia Grande - Rua das Cajazeiras - Camboa
Toplu Taşıma Dairesi:
Secretaria Municipal de Trânsito e Transportes
Ek Bilgi:
Linha urbana expressa
Parte do SIT - Sistema Integrado de Transporte
Operada pelo Consórcio Via SL
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.73 km
Duraklar: 6
The length of the trip line №2: 19.22 km
Duraklar: 8
Duraklar: Terminal Cohab-Cohatrac (1B) → Terminal da Praia Grande (2D)
Duraklar: Terminal da Praia Grande (2D) → Terminal Cohab-Cohatrac (1B)
Yorumlar :