Hattın harita üzerinde güzergahı
Ponto Final (664)
→
Terminal Cohab-Cohatrac (4A)
Ponto Final (664) → Terminal Cohab-Cohatrac (4A)
Terminal Cohab-Cohatrac (4A) → Ponto Final (664)
See route stops on the map
CloseService Directions
Ponto Final (664) → Terminal Cohab-Cohatrac (4A)
Terminal Cohab-Cohatrac (4A) → Ponto Final (664)
Şehir:
Sao Jose de Ribamar
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs SU-A664
Geçtiği sokaklar:
[J. Lima]
Vila J. Lima - Vila São Luís - Vila Flamengo - Estrada da Mata - Socorrão II - Santa Efigênia - Cidade Operária - Terminal São Cristóvão - São Cristóvão - Forquilha - Cohab - Terminal Cohab-Cohatrac
》Primeira viagem (4h):
[J.Lima | Terminal Praia Grande]
Vila J. Lima - Vila São Luís - Vila Flamengo - Estrada da Mata - Socorrão II - Santa Efigênia - Cidade Operária - Terminal São Cristóvão - São Cristóvão - Forquilha - Cohab ↔ Terminal Cohab-Cohatrac → Planalto Pingão - Anil - Outeiro da Cruz - João Paulo - Monte Castelo - Praça Deodoro - Avenida Beira-Mar - Rua das Cajazeiras
Ek Bilgi:
Linha semiurbana alimentadora
Parte do Sistema Metropolitano
Operada pela Expresso Grapiúna
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 12.34 km
Duraklar: 48
The length of the trip line №2: 13.68 km
Duraklar: 50
Duraklar: Ponto Final (664) → Terminal Cohab-Cohatrac (4A)
Duraklar: Terminal Cohab-Cohatrac (4A) → Ponto Final (664)
Yorumlar :