》Terminal Vila Luzita - Paço Municipal (circular):
Terminal Vila Luzita - Rua Eduardo Ramos - Estrada do Pedroso - Rua Bernardo Guimarães - Avenida Dom Pedro I - Largo 03 de Maio - Avenida Dom Pedro I - Avenida Santos Dumont - Rua Coronel Alfredo Flaquer - Rua Siqueira Campos - Rua General Glicério - Rua Bernardino de Campos - Avenida Portugal - Avenida José Caballero - Avenida XV de Novembro - Terminal Metropolitano Santo André-Oeste (Plataforma B) - Avenida Queirós dos Santos - Rua Luís Pinto Flaquer - Rua Coronel Fernando Prestes - Rua Coronel Alfredo Flaquer - Avenida Santos Dumont - Avenida Dom Pedro I - Largo 03 de Maio - Avenida Dom Pedro I - Terminal Vila Luzita
Toplu Taşıma Dairesi:
SATrans/Suzantur
Ek Bilgi:
-
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.22 km Duraklar: 54