Hattın harita üzerinde güzergahı
Los Pinos → Portón
Portón → Los Pinos
See route stops on the map
CloseService Directions
Los Pinos → Portón
Portón → Los Pinos
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs TH08
Geçtiği sokaklar:
Hacia San Juan de Lurigancho (Portón):
Calle Los Druntes - Calle Las Águilas - Calle S/N - Avenida Andrés Avelino Cáceres (LM-711) - Avenida Túpac Amaru (LM-711) - Pasaje Olaya (LM-711) - Avenida Miguel Grau (LM-711) - Avenida Huayna Cápac (LM-711) - Avenida Pachacútec (LM-711) - Avenida Fernando Wiesse.
Hacia San Juan de Lurigancho (Los Jardines de Jicamarca):
Avenida Fernando Wiesse - Avenida Pachacútec (LM-711) - Avenida Huayna Cápac (LM-711) - Avenida Miguel Grau (LM-711) - Pasaje Olaya (LM-711) - Avenida Túpac Amaru (LM-711) - Avenida Andrés Avelino Cáceres (LM-711) - Calle S/N - Calle Las Águilas - Calle Los Druntes.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Múltiples La Armadura de Dios S.A.C.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Múltiples La Armadura de Dios S.A.C.
Ruta TH08 (San Juan de Lurigancho - San Juan de Lurigancho)
Autorizado por la Municipalidad Provincial de Huarochirí (MPH) y la Gerencia de Transporte Urbano e Interurbano (GTUI).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 8.0 km
Duraklar: 20
The length of the trip line №2: 8.05 km
Duraklar: 20
Duraklar: Los Pinos → Portón
Duraklar: Portón → Los Pinos
Yorumlar :