Hattın harita üzerinde güzergahı
Bezymyanskiy rynok
→
Tranzitnaya ulitsa
Bezymyanskiy rynok → Tranzitnaya ulitsa
Tranzitnaya ulitsa → Bezymyanskiy rynok
See route stops on the map
CloseService Directions
Bezymyanskiy rynok → Tranzitnaya ulitsa
Tranzitnaya ulitsa → Bezymyanskiy rynok
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:45, 06:48, 07:59, 09:11, 10:18, 12:10, 13:17, 14:29, 15:41, 18:25, 20:15
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:45, 06:45, 08:05, 09:09, 11:45, 12:49, 14:07, 15:11, 17:50, 18:54, 20:15
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 7
Geçtiği sokaklar:
Voronezhskaya ulitsa - ulitsa Pobedy - ulitsa Zemetsa - Dneprovskiy proezd - Zubchaninovskoe shosse - Konnyy proezd - ulitsa Litvinova - Magistral'naya ulitsa - Zubchaninovskoe shosse - Aeroportovskoe shosse - Tranzitnaya ulitsa - ulitsa Aleksandra Nevskogo - Magistral'naya ulitsa - Zubchaninovskoe shosse - Dneprovskiy proezd - ulitsa Zemetsa - ulitsa Pobedy - Kakhovskaya ulitsa - Vol'skaya ulitsa - Voronezhskaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Bilayner"
Ek Bilgi:
Marshrut polukol'tsevoy
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 7.98 km
Duraklar: 12
The length of the trip line №2: 11.03 km
Duraklar: 19
Duraklar: Bezymyanskiy rynok → Tranzitnaya ulitsa
Duraklar: Tranzitnaya ulitsa → Bezymyanskiy rynok
Yorumlar :