Hattın harita üzerinde güzergahı
Kombaynovyy zavod
→
Ploshchad' Michurina
Kombaynovyy zavod → Ploshchad' Michurina
Ploshchad' Michurina → Kombaynovyy zavod
See route stops on the map
CloseService Directions
Kombaynovyy zavod → Ploshchad' Michurina
Ploshchad' Michurina → Kombaynovyy zavod
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:30 - 22:54 every 19 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:29 - 22:17 every 22 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Troleybüs 16
Geçtiği sokaklar:
Promyshlennaya ulitsa - Internatsional'naya ulitsa - ulitsa Molodtsova - Oktyabr'skaya ulitsa - Moskovskoe shosse - Pervomayskiy prospekt - ulitsa Mayakovskogo - ploshchad' Michurina
Toplu Taşıma Dairesi:
MUP "Upravlenie Ryazanskogo trolleybusa" (Trolleybusnoe depo №2)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.48 km
Duraklar: 27
The length of the trip line №2: 14.54 km
Duraklar: 29
Duraklar: Kombaynovyy zavod → Ploshchad' Michurina
Duraklar: Ploshchad' Michurina → Kombaynovyy zavod
Yorumlar :