Hattın harita üzerinde güzergahı
k/st Belorusskaya ulitsa
→
Tsentral'nyy rynok
k/st Belorusskaya ulitsa → Tsentral'nyy rynok
Tsentral'nyy rynok → k/st Belorusskaya ulitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
k/st Belorusskaya ulitsa → Tsentral'nyy rynok
Tsentral'nyy rynok → k/st Belorusskaya ulitsa
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 23:00 every 10 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 16
Geçtiği sokaklar:
Budennovskiy prospekt - ulitsa Tekucheva - prospekt Mikhaila Nagibina - Furmanovskaya ulitsa - Kazakhskaya ulitsa - Belomorskiy pereulok
Ek Bilgi:
Trassa marshruta do 1998 goda
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.65 km
Duraklar: 18
The length of the trip line №2: 10.68 km
Duraklar: 18
Duraklar: k/st Belorusskaya ulitsa → Tsentral'nyy rynok
Duraklar: Tsentral'nyy rynok → k/st Belorusskaya ulitsa
Yorumlar :