Hattın harita üzerinde güzergahı
Verkhniy Rynok
→
Gormolzavod
Verkhniy Rynok → Gormolzavod
Gormolzavod → Verkhniy Rynok
See route stops on the map
CloseService Directions
Verkhniy Rynok → Gormolzavod
Gormolzavod → Verkhniy Rynok
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00 - 23:00 every 20 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 113a (Pyatigorsk - Inozemtsevo)
Geçtiği sokaklar:
Pyatigorsk (ulitsa Mira - prospekt Kalinina) - Inozemtsevo (ulitsa Gagarina - Proletarskaya ulitsa - Shosseynaya ulitsa)
Toplu Taşıma Dairesi:
MUP "Avtokolonna 2066", OOO "Pyatigorsk-Ekspress", OOO TsTO "Kavkazskaya kompaniya"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 9.04 km
Duraklar: 16
The length of the trip line №2: 9.03 km
Duraklar: 13
Duraklar: Verkhniy Rynok → Gormolzavod
Duraklar: Gormolzavod → Verkhniy Rynok
Yorumlar :