Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 1a-2
Geçtiği sokaklar:
Kesklinn - Turg - Side - Kanali - Kuke - Ühisgümnaasium - Mai - Kino "Mai" - Papiniidu - Pae - Uus sild - Haigla - Niidumetsa - Oja - Lina - Raba - Kaevu - Linakombinaat (Kaevu tn) - Tallinna mnt - Teater - Bussijaam - Turg - Side - Kanali - Kuke - Ühisgümnaasium - Mai - Kino "Mai" - Papiniidu - Pae - Niidupark - Niidupark - Pae - Papiniidu
Toplu Taşıma Dairesi:
GoBus AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 19.72 km
Duraklar: 29
Duraklar: Kesklinn → Papiniidu
Yorumlar :