Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 58-2
Geçtiği sokaklar:
Mihkli - Maalinna - Tammaru - Ura - Pikavere tee - Koonga - Pikavere tee - Ura - Tammaru - Vakalepa - Naartse - Vee - Sõõrike - Pihelga - Kablimaa - Vahenurme - Linnamäe - Nuki - Maima - Nuki - Linnamäe - Vahenurme - Salutaguse - Ertsma - Pärnu-Jaagupi - Kodesmaa - Libatse - Arase - Aasa - Kaelase - Altküla tee - Roogenese
Toplu Taşıma Dairesi:
Mulgi Reisid AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 58.22 km
Duraklar: 31
Duraklar: Mihkli → Roogenese
Yorumlar :