Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 1a-1
Geçtiği sokaklar:
Metsamajand - Hirve - Olevi - Haraka - Viru - Koidula gümnaasium - Mai - Ühisgümnaasium - Kuke - Kanali - Side - Turg - Bussijaam - Teater 2 - Tallinna mnt - Linakombinaat - Raba - Lina - Oja - Kodara - Kase - Vana-Savi - Kase - Kodara - Oja - Lina - Raba - Kaevu - Ilvese - Tallinna mnt - Teater - Bussijaam - Aia - Sanatoorium - Veeparadiis - Hotell strand - Kuke - Tammsaare - Mere
Toplu Taşıma Dairesi:
GoBus AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 19.54 km
Duraklar: 39
Duraklar: Metsamajand → Mere
Yorumlar :