Hattın harita üzerinde güzergahı
Łódź Fabryczna
→
Koło, Toruńska/Netto
Łódź Fabryczna → Koło, Toruńska/Netto
Koło, Toruńska/Netto → Łódź Fabryczna
See route stops on the map
CloseService Directions
Łódź Fabryczna → Koło, Toruńska/Netto
Koło, Toruńska/Netto → Łódź Fabryczna
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
08:25
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Łódź - Koło
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Łódź
Geçtiği sokaklar:
Łódź - Zgierz - Ozorków - Łęczyca - Dąbie - Koło
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 91.05 km
Duraklar: 43
The length of the trip line №2: 91.14 km
Duraklar: 42
Duraklar: Łódź Fabryczna → Koło, Toruńska/Netto
Łódź Fabryczna Smugowa / PKS Dworzec Północny Zgierska - Julianowska (1436) Zgierska/Sikorskiego Łódzka - Śniechowskiego (Zgierz) Musierowicza (Zgierz) Cmentarz (Ozorków) Wyszyńskiego 6(Ozorków) Ozorków, Łęczycka / Gębicka Cedrowice Sierpów, skrz. Lubień Łęczyca, Ozorkowskie Przedmieście Łęczyca, D.A. Topola Królewska Błonie, osiedle Błonie Błonie, szkoła Siemczyce Gołbice Chorki Budki Besk Stary Grabów, Centrum Goszczędza Lisice Krzewo Karszew Kupinin Wiesiołów, skrz. Dąbie, Kościuszki Dąbie, Kolska Sobótka Chełmno Rzuchów Chełmno, las Przybyłów Skobielice Powiercie Powiercie Kolonia Koło, Dąbska Koło, Powstańców Koło, Toruńska/Netto Duraklar: Koło, Toruńska/Netto → Łódź Fabryczna
Koło, Toruńska/Netto Koło, Sienkiewicza Koło, Dąbska Powiercie Skobielice Przybyłów Chełmno, las Rzuchów Chełmno Sobótka Dąbie, Kolska Dąbie, Kościuszki Wiesiołów, skrz. Kupinin Karszew Krzewo Lisice Goszczędza Grabów, Centrum Besk Stary Budki Chorki Gołbice Siemczyce Błonie, szkoła Błonie Błonie, osiedle Topola Królewska Łęczyca, D.A. Łęczyca, Ozorkowskie Przedmieście Lubień Sierpów, skrz. Wróblew Ozorków, Łęczycka / Orzeszkowej Wyszyńskiego - Rzeczna(Ozorków) Musierowicza (Zgierz) Łódzka - Śniechowskiego (Zgierz) Zgierska - Sikorskiego (1455) Zgierska - Julianowska (2121) Bałucki Rynek - Bałucki Rynek (1869) Smugowa / PKS Dworzec Północny Łódź Fabryczna Yorumlar :