Hattın harita üzerinde güzergahı
Shkola № 107
→
Stantsiya Perm' II
Shkola № 107 → Stantsiya Perm' II
Stantsiya Perm' II → Shkola № 107
See route stops on the map
CloseService Directions
Shkola № 107 → Stantsiya Perm' II
Stantsiya Perm' II → Shkola № 107
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:13 - 23:35 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 9
Geçtiği sokaklar:
Petropavlovskaya ulitsa - ulitsa Borchaninova - ulitsa Pushkina - ulitsa Krylova - ulitsa Krisanova - Stolbovaya ulitsa - ulitsa Karpinskogo - ulitsa Mira - shosse Kosmonavtov
Toplu Taşıma Dairesi:
MUP "Permgorelektrotrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.27 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 10.12 km
Duraklar: 23
Duraklar: Shkola № 107 → Stantsiya Perm' II
Duraklar: Stantsiya Perm' II → Shkola № 107
Yorumlar :