Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 91-3 (Pärnu - Vändra)
Geçtiği sokaklar:
Pärnu bussijaam - Papiniidu - Raeküla raudteejaam - Veekeskuse - Paikuse alevik - Sindi - Kõrsa - Kurina - Urumarja - Taali - Randivälja - Tori kool - Tori - Nuudi - Selja - Muti - Mannare - Tootsi raudteejaam - Metsa - Tootsi - Metsa - Tootsi raudteejaam - Mannare - Soone - Sikana - Ünnaste - Aluste - Massu - Vaki - Söörike - Allikõnnu - Vändra - Säästla - Juurikaru - Suurejõe - Juurikaru - Säästla - Vändra
Toplu Taşıma Dairesi:
Vändra Karu Osaühing
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 74.63 km
Duraklar: 38
Duraklar: Pärnu bussijaam → Vändra
Yorumlar :