Hattın harita üzerinde güzergahı
ulitsa Solyanikova
→
Andreevshchina
ulitsa Solyanikova → Andreevshchina
Andreevshchina → ulitsa Solyanikova
Nareykovo → Andreevshchina
Andreevshchina → Nareykovo
ulitsa Solyanikova → Shkola iskusstv
Andreevshchina → Tsentr
See route stops on the map
CloseService Directions
ulitsa Solyanikova → Andreevshchina
Andreevshchina → ulitsa Solyanikova
See more trips
Nareykovo → Andreevshchina
Andreevshchina → Nareykovo
ulitsa Solyanikova → Shkola iskusstv
Andreevshchina → Tsentr
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:15, 07:30, 08:25, 10:34, 13:52, 14:52, 16:55, 17:48
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 18
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Solyanikova - Mogilevskaya ulitsa - ulitsa Lenina - avtodoroga M8
Toplu Taşıma Dairesi:
OAO "Vitebskoblavtotrans" (Filial "Avtobusnyy park №3" g. Orshi)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.26 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №2: 10.16 km
Duraklar: 18
The length of the trip line №3: 12.77 km
Duraklar: 17
The length of the trip line №4: 12.61 km
Duraklar: 18
The length of the trip line №5: 2.77 km
Duraklar: 5
The length of the trip line №6: 7.68 km
Duraklar: 14
Duraklar: ulitsa Solyanikova → Andreevshchina
Duraklar: Andreevshchina → ulitsa Solyanikova
Yorumlar :