Hattın harita üzerinde güzergahı
Gibitzenhof → Am Wegfeld
Am Wegfeld → Gibitzenhof
See route stops on the map
CloseService Directions
Gibitzenhof → Am Wegfeld
Am Wegfeld → Gibitzenhof
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay 4
Geçtiği sokaklar:
Dianastraße - Gibitzenhofstraße - Steinbühler Straße - Am Plärrer - Dennerstraße - Spittlertorgraben - Westtorgraben - Neutorgraben - Bucher Straße - Erlanger Straße
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 8.24 km
Duraklar: 19
The length of the trip line №2: 8.34 km
Duraklar: 19
Duraklar: Gibitzenhof → Am Wegfeld
Duraklar: Am Wegfeld → Gibitzenhof
Yorumlar :