Hattın harita üzerinde güzergahı
Shore Road/Mackay Place
→
Stillwell Avenue/Mermaid Avenue
Shore Road/Mackay Place → Stillwell Avenue/Mermaid Avenue
Stillwell Avenue/Mermaid Avenue → Shore Road/Mackay Place
See route stops on the map
CloseService Directions
Shore Road/Mackay Place → Stillwell Avenue/Mermaid Avenue
Stillwell Avenue/Mermaid Avenue → Shore Road/Mackay Place
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:00 - 01:00 every 23 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs B64
Geçtiği sokaklar:
Shore Road — 71st Street (to "Shore Road" only) — Narrows Avenue (to "Shore Road" only) — Bay Ridge Avenue — Thirteenth Avenue — 86th Street — 14th Avenue — Bath Avenue — 25th Avenue — Harway Avenue — Stillwell Avenue
Toplu Taşıma Dairesi:
Metropolitan Transportation Authority
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 10.64 km
Duraklar: 50
The length of the trip line №2: 10.93 km
Duraklar: 49
Duraklar: Shore Road/Mackay Place → Stillwell Avenue/Mermaid Avenue
Duraklar: Stillwell Avenue/Mermaid Avenue → Shore Road/Mackay Place
Yorumlar :