Hattın harita üzerinde güzergahı
Smith Street/Fulton Street
→
Prospect Park West/18th Street
Smith Street/Fulton Street → Prospect Park West/18th Street
Prospect Park West/18th Street → Smith Street/Livingston Street
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
00:00 - 23:59 every 11 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
00:00 - 23:59 every 16 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs B61
Geçtiği sokaklar:
Smith Street — Fulton Street (to "Prospect Park" only) — Boerum Place (to "Prospect Park" only) — Atlantic Avenue — Columbia Street — Hamilton Avenue (backward: Carroll Street) — Van Brunt Street — Beard Street (backward: Van Dyke Street) — (IKEA) — Otsego Street (backward: Dwight Street) — Lorraine Street — Clinton Street (backward: Court Street) — Mill Street (to "Prospect Park" only) — Garnet Street (to "Prospect Park" only) — Smith Street (backward: West Ninth Street) — Ninth Street — Eight Avenue (to "Fulton Street" only) — 15th Street (to "Fulton Street" only) — Prospect Park West — 20th Street (to "Prospect Park" only) — Eight Avenue (to "Prospect Park" only) — 19th Street (to "Prospect Park" only)
Toplu Taşıma Dairesi:
Metropolitan Transportation Authority
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 9.88 km
Duraklar: 43
The length of the trip line №2: 9.03 km
Duraklar: 43
Duraklar: Smith Street/Fulton Street → Prospect Park West/18th Street
Duraklar: Prospect Park West/18th Street → Smith Street/Livingston Street
Yorumlar :